Algemene Informatie

De volgende jeugd thuistoernooien hebben we gepland:
- 20 mei: JO15
- 21 mei: JO9 enJO13
- 3 juni: JO19 en JO11
- 4 juni: JO17

(Inschrijven kan nog tot 1 april 2017)

De volgende Teams hebben zich hier al voor ingeschreven:

DBS JO15-2 1 3e Klasse JO15-2-3e Klasse
Mifano JO15-1 1 1e Klasse JO15-1-1e Klasse
SV Braakhuizen JO11-4 1 4e Klasse JO11-4-4e Klasse
v.v. Geldrop JO11-2 1 2e Klasse JO11-2-2e Klasse
ELI Lieshout JO17-1 1 3e Klasse JO17-1-3e Klasse
SV Brandevoort JO11-9 1 3e Klasse JO11-9-3e Klasse
v.v. Geldrop JO11-5 1 4e Klasse JO11-5 -4e Klasse
UNA JO11-4 1 3e Klasse JO11-4-3e Klasse
RKSV Heeze JO15-1 1 1e Klasse JO15-1-1e Klasse
v.v. Bladella JO15-3 1 4e Klasse JO15-3-4e Klasse
v.v. Bladella JO11-7 1 6e Klasse JO11-7-6e Klasse
v.v. Bladella JO11-5 1 5e Klasse JO11-5-5e Klasse
Mifano JO11-2 1 2e Klasse JO11-2-2e Klasse
vv Riethoven JO11-1 1 2e Klasse JO11-1-2e Klasse
SV Brandevoort JO11-1 1 Hoofdklasse JO11-1-Hoofdklasse
SV Lierop JO15-1 1 2e Klasse JO15-1-2e Klasse
TSV Gudok JO10-1 1 1e Klasse JO10-1-1e Klasse
SV Braakhuizen JO13-1 1 2e Klasse JO13-1-2e Klasse
RKSV Heeze JO11-3 1 4e Klasse JO11-3-4e Klasse
Nuenen JO11-6 1 5e Klasse JO11-6-5e Klasse
v.v. Bruheze JO17-4 1 3e Klasse JO17-4-3e Klasse
Wodan JO11-2 1 3e Klasse JO11-2-3e Klasse
Wodan JO11-4 1 3e Klasse JO11-4-3e Klasse
De Valk JO9-4 1 5e Klasse JO9-4-5e Klasse
Rood Wit JO19-1 1 1e Klasse JO19-1-1e Klasse
RPC Eindhoven JO15-1 1 Hoofdklasse JO15-1-Hoofdklasse
RPC Eindhoven JO13-1 1 1e Klasse JO13-1-1e Klasse
SV Brandevoort JO15-3 1 2e Klasse JO15-3-2e Klasse
RKVVW JO13-2 1 5e Klasse JO13-2-5e Klasse
RKVVW JO15-2 1 4e Klasse JO15-2-4e Klasse
RKSV Nuenen JO15-3 1 2e Klasse JO15-3-2e Klasse
Brabantia JO9-4 1 4e Klasse JO9-4-4e Klasse
Brabantia JO17-2 1 2e Klasse JO17-2-2e Klasse
DBS JO15-4 1 5e Klasse JO15-4-5e Klasse
vvAcht JO15-2 1 3e Klasse JO15-2-3e Klasse
Boxtel JO13-1 1 1e Klasse JO13-1-1e Klasse
sv Budel JO9-2 1 1e Klasse JO9-2-1e Klasse
Mulo JO17-1 1 1e Klasse JO17-1-1e Klasse
Rood Wit’62 JO9-3 1 2e Klasse JO9-3-2e Klasse
Mulo JO17-2 1 3e Klasse JO17-2-3e Klasse
EFC JO15-1 1 Hoofdklasse JO15-1-Hoofdklasse
TSV Gudok - Tilburg JO15-2 1 3e Klasse JO15-2-3e Klasse
VV Gestel JO19-1   3e Klasse JO19-1 3e Klasse
VV Gestel JO17-1   2e Klasse JO17-1  2e Klasse
EFC JO15-3   4e Klasse JO15-3  4e Klasse
VV Geldrop JO15-6   4e Klasse JO15-6  4e Klasse
Unitas JO13-9   6e Klasse JO13-9  6e Klasse

UK betting sites, view information for Sign Up Bonuses at bookmakers

  • 01_AH
  • 02_NineBits
  • 03_Baanbreed
  • 04_DriesSteijn
  • 05_AH
  • 06_Elzen
  • 07_Heezen
  • 08_HaasEnHeesterbeek
  • 09_AH
  • 10_AH
  • 11_Heijden
  • 12_Heuvel
  • 13_HOME
  • 14_AH
  • 15_Houtkamer
  • 16_ING
  • 17_IAK
  • 18_AH
  • 19_AH
  • 20_Jansen
  • 21_Kemps
  • 22_Kemtec
  • 23_AH
  • 24_Lommers
  • 25_Petrol
  • 26_Rijswijck
  • 27_AH
  • 28_AH
  • 29_Spitters
  • 30_Timco
  • 31_Tongerloo
  • 32_AH
  • 33_VVA
  • 34_Waterschoot
  • 35_Zelst
  • 36_AH
  • 37_ABC
  • 38_Bruna
  • 39_AH
  • 40_B4
  • 41_BoYd
  • 42_AH
  • 43_ACA
  • 44_Rijswijck
  • 45_AH
  • 46_LUGAR
  • 47_WASHIN7
  • 48_VANBEEK
  • 49_AH
  • 50_DEWILDE

Built with HTML5 and CSS3
Copyright © 2015 DVS-VOETBAL.nl